Nauč sa potápať

Nauč sa potápať

ZAČNI POTÁPAŤ VO SVETE V 3 JEDNODUCHÝCH KROKOCH.

nauč sa teóriu
eLearning kurz

Začni svoj SDI Open Water Scuba Diver eLearningový kurz a zdokonaľ všetky svoje dôležité teoretické znalosti. Túto časť môžeš ukončiť formou samoštúdia, svojim vlastným tempom v pohodlí svojho domova. Všetky eLearningové kurzy fungujú na mobiloch aj tabletoch.

absolvuj bazén
Výcvik v bazéne

Ďalším krokom bude rozvoj zručností vo vode. V bazéne alebo v inom kontrolovanom prostredí pod dohľadom SDI inštruktora.

potop sa do vody
Ponory na otvorenej vode

Záverečným krokom je absolvovanie požadovaného počtu tréningových ponorov, pod dohľadom tvojho SDI inštruktora. Tu budeš môcť uplatniť všetko to, čo si sa naučil počas akademických lekcií a pri výcviku v bazéne, pretože ozajstné zručnosti sa dajú získať len cez skúsenosti v reálnom teréne na otvorenej vode.

PREČO BY SI SA MAL UČIŤ POTÁPAŤ?


Pozri si video a presvedč sa sám!

POTÁPAČSKÉ CENTRUM TdiSdi Slovakia

Prvý nádych pod vodou je neopísateľnou skúsenosťou. Získaním tvojho SDI Open Water Scuba Diver certifikátu, budeš slobodný a pripravený objavovať celkom nový svet prekypujúci životom, históriou a beztiažou. My z Potápačského centra ARONNAX sľubujeme, že ti zabezpečíme absolútne najlepšiu počiatočnú potápačskú skúsenosť. Naši skúsení inštruktori ťa povedú na tejto ceste a pomôžu objaviť tento nový a lákavý svet.

PRIPRAVENÝ ZANORIŤ SA?

Napíš nám: